minivoleiLa sfarsit de aprilie, in perioada 25-29, vom gazdui faza finala din cadrul CN de volei - divizia minivolei. La start se vor alinia 8 echipe: CSS Botosani, CSS Alexandria, CSV Craiova, CNS Cetate Deva, CSM Bucuresti, CSS Bega Timisoara, CSS Lugoj si echipa noastra CSS Sighetu Marmatiei.

Echipele vor fi impartite in doua serii, echipa noastra este inclusa in prima serie alaturi de CSS Botosani, CSS Alexandria si CSV Craiova.

Este un eveniment deosebit de important pentru clubul nostru, fiind pentru prima data cand fetele de la minivolei se califica la un turneu final si totodata este si o premiera pentru orasul si clubul nostru gazduirea unei faza finale de campionat national.

Vom reveni cu programul meciurilor.

 

Share

Sectii sportive

Newsletter

Vreau sa primesc pe e-mail informatii:Joomla Extensions powered by Joobi


baschet graph