Clubul Sportiv Scolar Sighet

Atletism

 Antrenor:

 prof. Oros Melinda

Atletism

Clubul Sportiv Scolar Sighet

Baschet

Antrenori:

prof. Kosztelnik Emil

prof. Pop Alin

Baschet

Clubul Sportiv Scolar Sighet

    Box

Antrenori:

Stetca Adrian

Rasco Claudiu

Box

Clubul Sportiv Scolar Sighet

   Volei

Antrenori:

Zoltan Attila

Codrea Tanta

Volei

Clubul Sportiv Scolar Sighet

   Tenis

Antrenor:

Mihaljek Eugen

Tenis

Clubul Sportiv Scolar Sighet

  Fotbal

Antrenori:

Lais Aladar

Nichitus Ciprian

Fotbal

logo css 235Odata cu inceperea noului an scolar, Clubul Sportiv Scolar din Sighetu Marmatiei isi reia activitatea pe toate planurile, fiecare sectie de sport incepandu-si sau continuand mai acentuat antrenamentele sportive. Sportivii legitimati la noi in cadrul sectiilor de atletism, baschet, box, fotbal, tenis de camp si volei vor incepe in curand sa ia parte la competitiile sportive din calendarul competitional 2017-2018, pentru acest lucru fiind necesare antrenamente riguros planificate, cel putin pentru cei care au ajuns la nivel de performanta. Cei mai mici vor continua sa aprofundeze notiunile din anii anteriori, pentru a urca si ei usor-usor spre peroformantele sportive care fac cinste clubului nostru.

Pe cei dornici de a practica unul din sporturile existente la clubul nostru, atat conducerea cat si antrenorii va asteapta sa ii contactati la numerele de telefon disponibile pe site-ul css-sighet.ro.

Invitam parintii sa isi aduca odraslele la sport, pentru a fi mai sanatosi, mai atletici si de ce nu pentru a accede la performante sportive de top.

Conducerea CSS Sighet impreuna cu antrenorii va ureaza multe succese si impliniri in noul an scolar!

Share

Sectii sportive

Newsletter

Vreau sa primesc pe e-mail informatii:Joomla Extensions powered by Joobi