Clubul Sportiv Scolar Sighet

Atletism

 Antrenori:

prof. Oros Melinda

 antrenor Axeniuc Gabriel

Atletism

CSS Sighet

Baschet

Antrenori:

prof. Kosztelnik Emil

prof. Pop Alin

antrenor Boca Vasile

antrenor Gavaller Armand

Baschet

Clubul Sportiv Scolar Sighet

    Box

Antrenori:

antrenor Stetca Adrian

antrenor Bohotici Adi

Box

Clubul Sportiv Scolar Sighet

   Volei

Antrenori:

prof. Zoltan Attila

antrenor Codrea Tanta

Volei

Clubul Sportiv Scolar Sighet

  Fotbal

Antrenori:

antrenor Stan Tudor

 

Fotbal

ANUNT - vacantarea postului de administrator financiar

ANUNT: Se vacanteaza 0.25 norma administrator financiar in cadrul unitatii noastre de invatamant, incepand cu data de 14.12.2020, pe perioada determinata pana la organizarea concursului de ocupare a postului.

Detalii la telefon: 0755 688 886

Posturi/catedre vacante rezervate 2020-2021 -MARAMURES

Posturi/catedre vacante rezervate 2020-2021 -MARAMURES  
           
           
           
Cod post LOCALITATE Cod SIRUTA Mediu Localitate Sup. UNITATE
1529 SIGHETU MARMAŢIEI 106568 URBAN MUNICIPIUL SIGHETU MARMAŢIEI CLUBUL SPORTIV SCOLAR SIGHETU MARMATIEI
1709 SIGHETU MARMAŢIEI 106568 URBAN MUNICIPIUL SIGHETU MARMAŢIEI CLUBUL SPORTIV SCOLAR SIGHETU MARMATIEI
1712 SIGHETU MARMAŢIEI 106568 URBAN MUNICIPIUL SIGHETU MARMAŢIEI CLUBUL SPORTIV SCOLAR SIGHETU MARMATIEI
1714 SIGHETU MARMAŢIEI 106568 URBAN MUNICIPIUL SIGHETU MARMAŢIEI CLUBUL SPORTIV SCOLAR SIGHETU MARMATIEI
1716 SIGHETU MARMAŢIEI 106568 URBAN MUNICIPIUL SIGHETU MARMAŢIEI CLUBUL SPORTIV SCOLAR SIGHETU MARMATIEI

Incep competitiile din noul an sportiv la CSS Sighet

logo css 235In acest sfarsit de saptamana incep primele competitii pentru o parte dintre sportivii legitimati la CSS Sighet. Astfel echipa de volei - antrenor Zoltan Attila- va juca la Turda impotriva echipei similare a CSS Turda, atletii - antrenor Melinda Oros -  vor participa la Cluj la un concurs de atletism, iar fotbalistii antrenati de Ciprian Nichitus vor juca la Baia Sprie cu FC Kiss.

Succes sportivilor si antrenorilor!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Citește mai departe...

CSS Sighet reia antrenamentele la toate sectiile din cadrul clubului - Cei noi in tainele sportului sunt invitati sa se alature acestei frumoase familii a Clubului Sportiv Scolar Sighet

logo css 235Odata cu inceperea noului an scolar, Clubul Sportiv Scolar din Sighetu Marmatiei isi reia activitatea pe toate planurile, fiecare sectie de sport incepandu-si sau continuand mai acentuat antrenamentele sportive. Sportivii legitimati la noi in cadrul sectiilor de atletism, baschet, box, fotbal, tenis de camp si volei vor incepe in curand sa ia parte la competitiile sportive din calendarul competitional 2017-2018, pentru acest lucru fiind necesare antrenamente riguros planificate, cel putin pentru cei care au ajuns la nivel de performanta. Cei mai mici vor continua sa aprofundeze notiunile din anii anteriori, pentru a urca si ei usor-usor spre peroformantele sportive care fac cinste clubului nostru.

Pe cei dornici de a practica unul din sporturile existente la clubul nostru, atat conducerea cat si antrenorii va asteapta sa ii contactati la numerele de telefon disponibile pe site-ul css-sighet.ro.

Invitam parintii sa isi aduca odraslele la sport, pentru a fi mai sanatosi, mai atletici si de ce nu pentru a accede la performante sportive de top.

Conducerea CSS Sighet impreuna cu antrenorii va ureaza multe succese si impliniri in noul an scolar!

Sectii sportive

Newsletter

Vreau sa primesc pe e-mail informatii:Joomla Extensions powered by Joobi


baschet graph